Tweurtocht 3.0 in Groningen – interactiever dan ooit tevoren!

Groningen, 11 september 2012 – Op zaterdag 29 september 2012 vindt de derde Tweurtocht – een speurtocht via Twitter – plaats in Groningen. De Tweurtocht zal plaatsvinden over zeker vijf locaties in de stad Groningen, die mensen aan de hand van hints op Twitter fysiek moeten afleggen.

 

Op de verschillende locaties hangen QR codes, die mensen met hun smartphone kunnen lezen. Vervolgens krijgen mensen een afbeelding te zien die samen met alle andere locaties een rebus vormen. De persoon die in de kortste tijd de locaties bezoekt en de rebus oplost wint. Naast smartphones kunnen mensen ook met een telefoon waarop internet zit of een telefoon waarmee ze SMS-en, deelnemen.

 

De persoon die het snelst alle locaties bezoekt en de rebus oplost, is de winnaar van de Tweurtocht. De prijzen zijn: een volledig verzorgd diner in 't Feithhuis, 2 bioscoopkaarten bij Pathé en 1 uur massage bij massagepraktijk Romano Sandee.

Goede doel

Deelnemers aan de Tweurtocht steunen daarnaast een goed doel. Voor 3 euro doe je mee aan de Tweurtocht. Vervolgens komen alle opbrengsten ten goede van de stichting Spieren voor Spieren. Het is niet alleen leuk om mee te doen, maar je steunt er ook nog eens een goed doel mee.

De Tweurtocht is te volgen op het Twitteradres: www.twitter.com/Tweurtocht2012.

Hoge bloeddruk en massage

27-09-2023

Wie zich inleest bij verschillende massagepraktijken, zal regelmatig lezen dat een hoge bloeddruk ee...

Corona vaccinatie en massage

04-03-2021

Nu met COVID-19, ofwel corona, staat eigenlijk het hele leven op zijn kop. Inmiddels is dat al wel e...

De beste etherische olie bij jouw klacht…

05-10-2018

Hoe weet je nu welke etherische olie het beste past bij jouw klachten? En wat zijn dan eventuele con...

Je kunt niet ruiken

05-08-2018

Ja, je leest het goed. Je bent eigenlijk niet in staat om te ruiken. Eigenlijk is geen enkel mens ...

Hoe verzorg ik een droge huid?

05-08-2018

Ga ik je iets nieuws vertellen in dit artikel? Waarschijnlijk niet… Maar toch vind ik het b...

Etherische oliën

05-08-2018

Etherische oliën zijn pure en natuurzuivere oliën die het concentraat zijn van een plant...

Achtergrondinformatie Video over spierkn…

20-03-2016

Het is iets wat veelvoorkomend is en vrijwel dagelijks leg ik uit in mijn massagepraktijk wat het is...

Wat is een goede olie?

20-12-2013

Enkele jaren geleden heb ik al eens een artikel geschreven over wat een goede massageolie zou zijn. ...

Tablet-schouder en smartphone-pols

18-04-2013

 RSI is inmiddels een ruim begrip voor iedereen en ook in het verleden heb ik al eens aandacht ...

wra-certified

 

Burgemeester Nautastraat 5
9649 BS Muntendam 

Neem contact op per e-mail