Persoonlijk dossier

Wanneer je cliënt wordt bij massagepraktijk Romano Sandee, is het benodigd om een persoonlijk dossier te hebben. Dit persoonlijke dossier omvat een intakeformulier en een formulier die je bij elke massage erbij krijgt. Het is de bedoeling dat dit dossier in je eigen bezit blijft en bij elk bezoek aan de massagepraktijk door jezelf wordt meegebracht. Op deze wijze geef ik invulling aan de volledige transparantie van je cliëntdossier én wordt er  zo min mogelijk vastgelegd via de digitale (big) data. De blanco intakeformulier krijg je wel voorafgaand de afspraak al per e-mail. Deze kun je uitprinten en invullen voorafgaand de afspraak.

Waarom een persoonlijk dossier?

Veel mensen onderschatten het effect van een massage(behandeling) op hun lichaam. Zo zijn er tal van absolute of relatieve contra-indicaties. Deze contra-indicaties zorgen ervoor dat ik als masseur extra goed moet opletten of de massage onder veilige omstandigheden kan plaatsvinden of zo nodig in een aangepaste variant. Hierdoor heb je naderhand zo min mogelijk bijwerkingen van een massage. Het is aan mij als masseur om hier een gedegen risico-inventarisatie te doen. Bovendien zorgt het dossier voor inzichten: inzichten in het effect van de massagebehandelingen, maar ook of er toch toevallig achteraf bijwerkingen zijn ontstaan met de eventueel gebruikte stoffen.

Omdat je zelf het dossier in beheer houdt, is het benodigd om bij elke massage(behandeling) deze mee te brengen. Ik zal voorafgaand dan altijd nog even kort het intakeformulier doornemen en nagaan of er nog wijzigingen zijn in dit dossier. Ik zal tevens navraag doen over hoe een vorige keer is verlopen, voor zover dit niet beschreven is.

Ik ben mijn persoonlijk dossier vergeten en/of kwijt

Het kan gebeuren dat je dit vergeten bent of kwijtgeraakt. Omdat ik verder géén kopieën hiervan heb, ben ik dan ook helaas genoodzaakt om de afspraak te beschouwen als een eerste afspraak. Hierbij zal ik opnieuw het intakeformulier met je doornemen en invullen en een nieuw dossier starten. Ik kan niet zonder een intakeformulier (risico-inventarisatie) een zorgvuldige start maken van jouw massage(behandeling).

Ik wil geen massages meer bij jou

Het is je eigen vrije keuze om de massages een vervolg te geven ja of nee. Indien je dan nog een persoonlijk dossier thuis hebt, kun je deze vernietigen op een door jouw gekozen wijze. Gezien de aard van de informatie, zou ik aanraden het dossier door een papiervernietiger te halen. Jij bent beheerder van je eigen dossier. Indien je op een later moment wel weer een massage wil afnemen, moeten we wel weer opnieuw starten met een intake.

Hoge bloeddruk en massage

27-09-2023

Wie zich inleest bij verschillende massagepraktijken, zal regelmatig lezen dat een hoge bloeddruk ee...

Corona vaccinatie en massage

04-03-2021

Nu met COVID-19, ofwel corona, staat eigenlijk het hele leven op zijn kop. Inmiddels is dat al wel e...

De beste etherische olie bij jouw klacht…

05-10-2018

Hoe weet je nu welke etherische olie het beste past bij jouw klachten? En wat zijn dan eventuele con...

Je kunt niet ruiken

05-08-2018

Ja, je leest het goed. Je bent eigenlijk niet in staat om te ruiken. Eigenlijk is geen enkel mens ...

Hoe verzorg ik een droge huid?

05-08-2018

Ga ik je iets nieuws vertellen in dit artikel? Waarschijnlijk niet… Maar toch vind ik het b...

Etherische oliën

05-08-2018

Etherische oliën zijn pure en natuurzuivere oliën die het concentraat zijn van een plant...

Achtergrondinformatie Video over spierkn…

20-03-2016

Het is iets wat veelvoorkomend is en vrijwel dagelijks leg ik uit in mijn massagepraktijk wat het is...

Wat is een goede olie?

20-12-2013

Enkele jaren geleden heb ik al eens een artikel geschreven over wat een goede massageolie zou zijn. ...

Tablet-schouder en smartphone-pols

18-04-2013

 RSI is inmiddels een ruim begrip voor iedereen en ook in het verleden heb ik al eens aandacht ...

wra-certified

 

Burgemeester Nautastraat 5
9649 BS Muntendam 

Neem contact op per e-mail