Moederdagcadeau
Ben je opzoek naar een origineel Moederdagcadeau? Dan ben je bij massagepraktijk Romano Sandee in Groningen aan het juiste adres. Met ruim twintig vormen van massage, verschillende arrangementen en verschillende workshops, zit er vast een massage, arrangement of workshop bij die je moeder aanspreekt.
Cadeaukaart voor Moederdag
Massagepraktijk Romano Sandee is een moderne massagepraktijk. De cadeaukaart van massagepraktijk is een kaart die vergelijkbaar vergelijkbaar is met een bankpas die een chip bezit. Op deze chip kan elk willekeurig bedrag worden geplaatst vanaf € 10,-. De cadeaukaart wordt verpakt in een plastic box waar de kaart in wordt geklikt. De cadeaukaart kan op afspraak worden afgehaald in de massagepraktijk door een afspraak hiervoor te boeken in het online reserveersysteem. Ook is het mogelijk de cadeaukaart op te laten sturen, waarbij er na ontvangst van de betaling de kaart via DHL wordt opgestuurd. Tenslotte wordt de cadeaukaart verkocht (met een vaste waarde) op verschillende verkooppunten in Groningen. Kortom: een toegankelijke cadeaukaart die zeer geschikt is voor Moederdag.
Geef een beleving cadeau op Moederdag
Het is natuurlijk ook heel leuk om je moeder een beleving cadeau te geven op Moederdag. Een cadeaukaart is natuurlijk heel leuk, maar zou je het niet leuker vinden je moeder eens zelf in de watten te leggen? Je zou bijvoorbeeld zelf een workshop uit de Huis-, Tuin- en Keukenmassage kunnen volgen en je moeder als model. Zo kun je je kiezen uit de module Voetreflexmassage of misschien eens een Hotstone massage aan je moeder geven. Wil je een wat kortere en algemene massage geven aan je moeder (van een uur), dan kan de workshop Liefdevolle Massage van 1 uur natuurlijk omgebouwd worden naar "Massage voor je moeder". Wat wil je nog meer dan zo'n persoonlijk cadeau geven aan je moeder?
Kleed je Moederdagcadeau aan
Het is in de massagepraktijk mogelijk je Moederdagcadeau ook verder aan te kleden. Wat dacht je van een heerlijke badolie of massageolie? Naast deze basisolie heb je keuze uit ruim dertig verschillende geuren, die natuurlijk ook nog met elkaar gecombineerd kunnen worden. De massage- en/of badolie kan geleverd worden in 50 ml, 100 ml of 200 ml. Heb je misschien een ander idee om je Moederdagcadeau aan te kleden? Twijfel dan niet om contact met mij op te nemen!